مسترکلاس رباتیک - سیگراف

مسترکلاس رباتیک

مسترکلاس رباتیک
spiderrobot

دوره مسترکلاس رباتیک یکی از کامل ترین دوره های سینمافوردی در سیگراف است که بسیاری از تکنیک های کاربردی بر اساس پایپ لاین های استودیوهای معروف را در خود جای داده است.

این دوره را می توان به عنوان دوره تکمیلی پس از دوره سطح دوم سینمافوردی در سیگراف دانست، در این دوره ده ساعته از صفر شروع به جمع آوری رفرنس ها بر اساس ایده اولیه خواهیم کرد و در مراحل ابتدایی آموزش در نرم افزار فتوشاپ با استفاده از تکنیک های مختلف یاد خواهید گرفت که چگونه ایده ذهنی خود را پرورش بدهید و به یک طرح نهایی برسید.

سپس بر اساس طرح اولیه تمامی مراحل را پله به پله فرا خواهید گرفت، مراحلی مانند مدلینگ اولیه ربات، ریگبندی، یووی آنرپ، اسکین، انیمیت، متریالدهی، نورپردازی و در نهایت رندرینگ با استفاده از موتور رندر آرنولد در سینمافوردی.

مدت زمان این دوره آموزشی 10 ساعت می باشد و تمامی دروس به صورت ویدیویی و مرحله به مرحله با صدای مدرس می باشد.

نرم افزار های استفاده شده در این دوره فتوشاپ 2023 و سینمافوردی 2023 می باشد تا شما به راحتی با آخرین متدهای روز آشنا شوید و از آخرین متدهای سه بعدی آگاهی کامل پیدا کنید.

در مسترکلاس رباتیک سیگراف در 19 درس مختلف تمامی مسیر طراحی یک ربات عنکبوتی را می آموزید و در نهایت با تکنیکهایی که در این دوره فرا خواهید گرفت می توانید پروژه های شخصی و یا تجاری خود را ساخته و از این تکنیک ها برای ساخت انیمیشن های مشابه در تیزرهای تبلیغاتی و یا فیلم استفاده کنید.

سطح این دوره متوسط می باشد و چنانچه شما با ابزارهای اولیه مدلینگ آشنا باشید این دوره می تواند سطح کیفی مهارتتان را بسیار بالا ببرد.

امیدوارم این دوره بتواند قدمی مهم در مسیر پیشرفتتان باشد و به خیلی از سوالات شما پاسخ دهد.

چنانچه در مورد این دوره و یا سایر دوره های سیگراف نیاز به

مشاوره بیشتری دارید می توانید از طریق لینک زیر در کانال

تلگرام سیگراف با من در ارتباط باشید.

telegram icon

1,500,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های ثبت شده

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.